Kolorowy pasek
Godło, Herb, Logo
Logo Biuletyn Informacji Publicznej

Biuletyn Informacji Publicznej
Urząd Gminy Słońsk

Kolorowy pasek

Informacja Wójta Gminy Słońsk z dnia 22 maja 2009r.

INFORMACJA

WÓJTA GMINY SŁOŃSK

z dnia 22 maja 2009 roku

 

Na podstawie art. 25 ustawy z dnia 23 stycznia 2004 roku – Ordynacja wyborcza do Parlamentu Europejskiego (Dz. U. z 2004 r. Nr 25 poz. 219 ze zm.) w związku z art. 48 ustawy z dnia 12 kwietnia 2001 roku – Ordynacja wyborcza do Sejmu i Senatu Rzeczypospolitej Polskiej (tekst jednolity Dz. U. z 2007 r. Nr 190 poz. 1360 ze zm.) podaję do publicznej wiadomości składy obwodowych komisji wyborczych powołanych na terenie Gminy Słońsk do przeprowadzenia głosowania w wyborach do Parlamentu Europejskiego zarządzonych na dzień 7 czerwca 2009 r.

 

 

I. Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 1 w Słońsku - Zakład Gospodarki Wodno – Ściekowej w Słońsku, ul. 3-go Lutego  47

 

  1. Przewodniczący                     -    Maria Juszkiewicz - Ilnicka              
  2. Z-ca Przewodniczącego          -    Kamila Radomska                        
  3. Członek                                -    Jolanta Musztyfaga                      
  4. Członek                                -    Małgorzata Borowska                  
  5. Członek                                -    Agata Matkowska                       
  6. Członek                                -    Ewelina Wojsa                            

7.     Członek                                -    Ewelina Wawryków                     

 

II. Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 2 w Słońsku - Zespół Szkół w Słońsku, ul. Lipowa 9

 

  1. Przewodniczący                     -    Maria Kuderska                     
  2. Z-ca Przewodniczącego          -    Jolanta Matkowska                 
  3. Członek                                -    Jan Stefanowicz                     
  4. Członek                                -    Jolanta Kosmowska
  5. Członek                                -    Magdalena Ilnicka
  6. Członek                                -    Mariusz Wojnarowski
  7. Członek                                -    Katarzyna Wawryków

         

III. Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 3 w Lemierzycach - Szkoła Podstawowa w Lemierzycach, ul. Boczna 10

 

  1. Przewodniczący                     -    Tadeusz Tomasik                
  2. Z-ca Przewodniczącego          -    Jan Obara                            
  3. Członek                                -    Czesława Bedynek              
  4. Członek                                -    Agnieszka Pińczyńska          
  5. Członek                                -    Iwona Tomasik                   
  6. Członek                                -    Teresa Polowczyk                  
  7. Członek                                -    Wacław Mikłasz                   

 

 

IV. Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 4 w Głuchowie - Remiza Strażacka w Głuchowie,

ul. Lemierzycka 9a

 

  1. Przewodniczący                     -    Eliza Banasik
  2. Z-ca Przewodniczącego          -    Krystyna Tomaszewska        
  3. Członek                                -    Elżbieta Sieracka                
  4. Członek                                -    Bogdan Lis                        
  5. Członek                                -    Wojciech Zimmerman         
  6. Członek                                -    Małgorzata Malec                 
  7. Członek                                -    Dorota Stelmach

 

 

V. Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 5 w Słońsku - Zakład Karny Gorzów Wlkp. Oddział Zewnętrzny w Słońsku, ul. Winna 2

 

  1. Przewodniczący                     -    Adam Zabielny                    
  2. Z-ca Przewodniczącego          -    Bożena Ilnicka                     
  3. Członek                                -    Anna Zimmerman               
  4. Członek                                -    Adam Kostrzewski               
  5. Członek                                -    Ireneusz Swoboda             
  6. Członek                                -    Grzegorz Krzyśków               
  7. Członek                                -    Wojciech Stybel     

 

 

Wójt Gminy Słońsk

(-) Janusz Krzyśków

 

Załączniki

Informacja (36.6kB) Zapisz dokument Pokaż dokument

Metadane

Źródło informacji:Karina Burkiewicz
Data utworzenia:2009-05-26 14:35:07
Wprowadził do systemu:Mariusz Kowaluk
Data wprowadzenia:2009-05-26 14:35:17
Opublikował:Karina Burkiewicz
Data publikacji:2009-05-26 14:37:09
Ostatnia zmiana:2009-05-26 14:37:34
Ilość wyświetleń:647
Urząd Gminy Słońsk
Sikorskiego 15, 66-436 Słońsk

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies.

Zamknij